Οι ομάδες μας

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ                    

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 09:40 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΣΙΝΑ

09:50 - 10:00 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

10:00 - 11:00 ΠΙΣΙΝΑ

11:00 - 11:30 ΝΤΟΥΖ&ΑΛΛΑΓΜΑ

11:30 - 12:00 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

12:00 - 13:00 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

13:00 - 13:20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ

13:20 - 14:20 ARTS&CRAFTS

14:20 - 14:30 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:30 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: σουβλάκι κοτόπουλο με ρύζι+σαλάτα +ψωμί

15:00 - 16:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ/ΒΙΒΛΙΑ/ΤΑΙΝΙΑ

Δευτέρα

Τρίτη

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ                    

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 11:00 ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ

11:00 - 11:15 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟΥ

11:15 - 11:30 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

11:30 - 12:30 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ/BASKET/ΣΤΕΦΑΝΙΑ

12:30 - 13:00 ARTS & CRAFTS

13:00 - 14:10 BADMINTON

14:10 - 14:30 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:30 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: κοτομπουκιές με πατάτες φούρνου+σαλάτα+ ψωμί

15:00 - 16:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ/ΒΙΒΛΙΑ/ΤΑΙΝΙΑ

Τετάρτη

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ                    

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 09:40 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΣΙΝΑ

09:50 - 10:00 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

10:00 - 11:00 ΠΙΣΙΝΑ

11:00 - 11:30 ΝΤΟΥΖ & ΑΛΛΑΓΜΑ

11:30 - 12:00 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

12:00 - 13:00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ

13:00 - 13:20 ΑΦΙΞΗ ΣΤΟ REPLAYCE

13:20 - 13:50 ΠΕΙΡΑΜΑ

14:00 - 14:20 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:20 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ:πέννες με κόκκινη σάλτσα+σαλάτα+ψωμί

15:00 - 16:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

Πέμπτη

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ                    

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 11:00 HOCKEY

11:00 - 11:15 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟΥ

11:15 - 11:30 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

11:30 - 12:45 ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ

12:45 - 14:00 ARTS&CRAFTS

14:00 - 14:30 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:30 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: ψαρονέφρι με πατάτες στον φούρνο+σαλάτα+ψωμί

15:00 - 16:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ/ΒΙΒΛΙΑ/ΤΑΙΝΙΑ

Παρασκευή

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 10:30 AΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΙΒΟΥ

10:30 - 11:00 ΝΕΡΟΚΟΥΒΑΛΗΜΑΤΑ (μπουγέλο)

11:00 - 11:10 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟΥ

11:10 - 11:30 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ: κουλούρι&μπανάνα

11:30 - 12:30 REPLAYCE PARTY

12:30 - 13:20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY

13:20 - 14:20 ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ

14:20 - 14:30 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:30 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ:

γεμιστά+ φέτα+σαλάτα+ ψωμί

15:00 - 16:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΕΣ

© 2019 by REPLAYCE