Οι ομάδες μας

Δευτέρα

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ                              

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 09:40 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΣΙΝΑ

09:50 - 10:00 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

10:00 - 11:00 ΠΙΣΙΝΑ

11:00 - 11:30 ΝΤΟΥΖ&ΑΛΛΑΓΜΑ

11:30 - 12:00 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

12:00 - 13:00 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

13:00 - 13:20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ

13:20 - 14:20 ARTS&CRAFTS

14:20 - 14:30 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:30 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: μπιφτεκάκια με πατάτες στον φούρνο+σαλάτα+ψωμί

15:00 - 16:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ/ΒΙΒΛΙΑ/ΤΑΙΝΙΑ

Τρίτη

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ  

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 11:00 ΡΙΨΕΙΣ (Γήπεδο στίβου)

11:00 - 11:15 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟΥ

11:15 - 11:30 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

11:30 - 12:45 ΕΝΟΡΓΑΝΗ

12:45 - 13:45 ARTS & CRAFTS

14:10 - 14:30 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:30 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: κοτόπουλο ψητό με ρύζι+σαλάτα+ ψωμί

15:00 - 16:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ/ΒΙΒΛΙΑ/ΤΑΙΝΙΑ

Τετάρτη

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ 

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 09:40 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΠΙΣΙΝΑ

09:50 - 10:00 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

10:00 - 11:00 ΠΙΣΙΝΑ

11:00 - 11:30 ΝΤΟΥΖ & ΑΛΛΑΓΜΑ

11:30 - 12:00 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

12:00 - 13:00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ

13:00 - 13:20 ΑΦΙΞΗ ΣΤΟ REPLAYCE

13:20 - 13:50 ΚΗΠΟΥΡΙΚΗ

14:00 - 14:20 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:20 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ:σπαγγέτι με κόκκινη σάλτσα &τυρί τριμμένο+σαλάτα+ψωμί

15:00 - 16:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ/ΒΙΒΛΙΑ/ΤΑΙΝΙΑ

Πέμπτη

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 11:00 ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ 

11:00 - 11:15 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟΥ

11:15 - 11:30 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

11:30 - 12:45 ΑΘΛΗΤΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ (ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗ/BASKET/ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ/ΠΙΝΚ-ΠΟΝΚ/ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ/ΣΤΕΦΑΝΙΑ

12:45 - 14:00 ARTS&CRAFTS

14:00 - 14:30 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:30 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ: χοιρινό στον φούρνο με πουρέ πατάτας+σαλάτα +ψωμί

15:00 - 16:00 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ/ΒΙΒΛΙΑ/ΤΑΙΝΙΑ

Παρασκευή

08:00 - 09:00 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ                              

09:00 - 09:30 ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ

09:30 - 10:30 AΘΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΤΙΒΟΥ

10:30 - 11:00 ΝΕΡΟΚΟΥΒΑΛΗΜΑΤΑ (μπουγέλο)

11:00 - 11:10 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟΥ

11:10 - 11:30 ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ

11:30 - 12:30 REPLAYCE PARTY

12:30 - 13:20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY

13:20 - 14:20 ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ

14:20 - 14:30 ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ

14:30 - 15:00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ:

γεμιστά+σαλάτα+ ψωμί

15:00 - 16:00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΕΣ

© 2019 by REPLAYCE